info@broozmall.com 09124953460

ساخت و طراحی وب سایت های حرفه ای رایگان در افغانستان

ساخت و طراحی وب سایت های حرفه ای رایگان در افغانستان

گروه خدمات IT بروزسافت مفتخر است تا برای اولین بار بستری را جهت ساخت رایگان  وب سایت  برای کشور افغانستان ایجاد نموده تا تمامی شرکت ها، موسسات، سازمان های خصوصی و دولتی، فروشگاه ها، تجارتخانه ها و غیره بتوانند به راحتی وب سایت دلخواه خود را توسط بروزمال ایجاد کرده و کار خود را آنلاین نمایند.

ساخت و طراحی وبسایت رایگان در افغانستان گروه خدمات IT بروزسافت مفتخر است تا برای اولین بار بستری را جهت ساخت رایگان  وبسایت  برای کشور افغانستان ایجاد نموده

مزایای ساخت وب سایت رایگان در افغانستان توسط بروزمال:

 • بدون نیاز به پرداخت برای هاست
 • ایجاد سب دامنه رایگان
 • مشاوره رایگان
 • طراحی رایگان وبسایت
 • دارای انواع قالب های آماده
 • دارای انواع ابزار ها و پلاگین های آماده و کاربردی
 • قابلیت ایجاد فروشگاه های حرفه ای
 • قابلیت ایجاد فورم
 • ویرایش قالب وب سایت توسط کابر
 • دارای افزونه های قدرتمند پولی به طور رایگان مانند: المنتور پرو، دوکان، اسلایدر رولوشن و غیره
 • آپدیت و پشتیبانی خودکار وب سایت ها

طراحی وب سایت آمیزه ای از دانش، هنر و خلاقیت استفاده از عناصر دیداری، و توان مهندسی در چیدن آن ها کنار یکدیگر است. هنگامی که یک سایت بر مبنای اصول و هارمونی اجزا طراحی شود علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب، میتواند فارغ از محدودیت های زمان، به اثری جاودانه تبدیل شود.

امروزه سفارش طراحی وبسایت در لیست اولویت های هر شرکت یا کسب و کاری قرار گرفته است. صاحبان مشاغل میدانند که روز به روز به تعداد کاربران اینترنت افزوده میشود و برخورداری از پایگاهی خوب در دنیای مجازی نیاز به توجه ویژه ای دارد. افزایش تاثیرگذاری یک سایت در جلب نظر مخاطب و همچنین تخصصی شدن حرفه طراحی وبسایت، میطلبد که نگاهی حرفه ای به این مقوله داشته باشیم.

 

یک وب سایت حرفه ای در کسب و کار های شما چه تاثیری خواهد داشت؟

روزانه هزاران وبسایت در جهان،  احتمالا ده ها وبسایت که مستقیم یا غیرمستقیم رقیب شما محسوب میشوند راه اندازی میگردند. یافتن جایگاهی مناسب و محکم در این میان موفقیتی است که به سادگی تحقق نمیابد و قواعد انجام آن در تخصص طراحان حرفه ای سایت است. گروه خدمات آی تی بروزسافت با شناخت جامعی که از فضای مجازی دارد، کسب و کارتان را بررسی کرده و وبسایت شما را مطابق با نیازهایتان و سلیقه مخاطبان شما طراحی میکند. بدین ترتیب میتوانید کسب و کارتان را در دنیای مجازی نیز به درستی معرفی کرده و با طراحی سایت حرفه ای، خدمات و محصولات خود را به خوبی به مخاطبانتان ارائه کنید.

اگر در حال حاضر یک وبسایت دارید اما زمان زیادی از فعالیت آن میگذرد، پیشنهاد میکنیم که آن را به دست طراحان و lمتخصصان با تجربه بروزسافت بسپارید تا سایت شما را بررسی کرده و در صورت نیاز تغییرات و بهینه سازی هایی را روی آن اعمال کنند؛ در این صورت می توانید مطابق با تکنولوژی روز طراحی وبسایت حرکت کنید. اگر هم هنوز سایتی ندارید، تیم مجرب بروزسافت آماده است تا با طراحی وبسایت خلاقانه و بروز، مسیر روشنی را در کسب و کار آنلاین برایتان فراهم سازد.

طراحی رایگان وب سایت در افغانستان، ساخت وب سایت رایگان در افغانستان، وب سایت در افغانستان، انواع وب سایت های رایگان در افغانستان، آموزش ساخت وب سایت در افغانستان، ساخت و طراحی وب سایت های حرفه ای رایگان در افغانستان ، ساخت و طراحی وبسایت های حرفه ای رایگان در افغانستان

broozmall